O Nas


Nasi klienci

Obecnie przedsiębiorstwo Chemex współpracuje z ponad 1000 odbiorców, którymi są hurtownie, zakłady przemysłowe, fabryki, sklepy oraz odbiorcy indywidualni. Nasz sukces na rynku zależy oczywiście od możliwości przekonania klientów do naszych wyrobów, abyśmy mogli cieszyć się wzajemnym zaufaniem, a także od usatysfakcjonowania klientów ze współpracy z nami i przekonania, iż oferujemy im dobre jakościowo, atrakcyjne cenowo, bezpieczne i konkurencyjne materiały. Z większymi odbiorcami podpisujemy długoterminowe umowy o współpracy, przy czym umowy te w sposób elastyczny biorą pod uwagę warunki co do możliwości wprowadzania przyszłościowych zmian, ku zadowoleniu obydwu stron.

Zaplecze

Dla realizacji swych zadań Chemex posiada w pełni skomputeryzowane biuro obsługi klientów, przystosowane do przechowywania farb magazyny i środki transportowe. Nasza lokalizacja w bardzo uprzemysłowionym terenie i przy skrzyżowaniu dwóch głównych dróg w Polsce pozwala na szybkie dotarcie do nas klientom i zaopatrzeniowcom przemysłowym.

Nasza załoga

Chemex zatrudnia 11 pracowników. Ta wysoce wyspecjalizowana kadra chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji na temat proponowanych produktów oraz w bezośrednim kontakcie zaproponuje najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Państwa potrzeb. Od pojedynczych produktów malarskich, aż po złożone i specjalistyczne zestawy malarskie przeznaczone do wyjątkowych zastosowań.

Zapraszamy do współpracy.